- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Negru / roșu |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 27 cm |
| Functii | Retrageți automat cablul, Indicator de sac complet |
| Greutate | 4.75 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Plastic, Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator cu o pungă |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 700 W |
| Capacitate colectare | 2.5 l |
| Garanție | 24 месеца |