- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Μαύρο/ κόκκινο |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματη αποθήκευση καλωδίου, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα |
| Βάρος | 4.75 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Πλαστικό, Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 700 W |
| Χωρητικότητα | 2.5 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |