- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Лилав, Черен |
| Височина | 46 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Функции | Миещ се филтър |
| Дълбочина | 25.8 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип филтър | HEPA |
| Технологии | LED дисплей |
| Мощност | 700 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Мощност на почистване | 16 kPa |
| Капацитет | 2 l |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Гаранция | 24 месеца |