- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Υψος | 46 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται |
| Βάθος | 25.8 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED |
| Εξουσία | 700 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 16 kPa |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |