- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Violet, Negru |
| Inaltime | 46 cm |
| Latime | 31 cm |
| Functii | Filtru de spălare |
| Adancime | 25.8 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Tehnologii | Display LED |
| Putere | 700 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Putere de aspirare | 16 kPa |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Garanție | 24 luni |