- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Функции | Индикатор за пълна торба, Миещ се филтър, Автоматично прибиране на кабела Регулатор на мощността |
| Тегло | 5.2 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Матраци |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка с торба |
| Захранване | Акумулатор |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 800 W |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 2 l |
| Ниво на шум | 76 dB |