- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Автоматично прибиране на кабела Регулатор на мощността |
| Βάρος | 5.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Στρώματα |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 800 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 2 l |
| Επίπεδο θορύβου | 76 dB |