- -5,11 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Functii | Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Автоматично прибиране на кабела Регулатор на мощността |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Saltele |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator cu o pungă |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 800 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 2 l |
| Nivel zgomot | 76 dB |