- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 50.2 cm |
| Функции | Автоматично прибиране на кабела, Индикатор за пълна торба, Миещ се филтър, Защита против прегряване |
| Дълбочина | 25.5 cm |
| Тегло | 6.1 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Килим, Различни повърности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка с торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип торба | Текстил |
| Тип филтър | HEPA |
| Дължина на кабела | 5 m |
| Капацитет | 3.5 l |
| Работен обхват | 8 м |
| Ниво на шум | 76 dB |