- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 50.2 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματη αποθήκευση καλωδίου, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 25.5 cm |
| Βάρος | 6.1 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος τσάντας | Υφασμα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 3.5 l |
| Εύρος εργασίας | 8 m |
| Επίπεδο θορύβου | 76 dB |