- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 50.2 cm |
| Functii | Retrageți automat cablul, Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 25.5 cm |
| Greutate | 6.1 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Covor, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator cu o pungă |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip sac | Textile |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Lungime cablu | 5 m |
| Capacitate colectare | 3.5 l |
| Raza de operare | 8 m |
| Nivel zgomot | 76 dB |