- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Прахосмукачки с торбички |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 26.2 cm |
| Ширина | 34.5 cm |
| Функции | Индикатор за пълна торба, Миещ се филтър, Защита против прегряване |
| Дълбочина | 46.7 cm |
| Тегло | 6.2 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Под, Килим, Различни повърности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Прахосмукачка с торба |
| Захранване | Мрежово |
| Тип торба | Текстил |
| Тип филтър | HEPA |
| Дължина на кабела | 10 м |
| Ниво на шум | 68 dB |