- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки с торбички |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 26.2 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Λειτουργίες | Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 46.7 cm |
| Βάρος | 6.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από, Χαλί, Διάφορες επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα με σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος τσάντας | Υφασμα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Μήκος καλωδίου | 10 m |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |