- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки с торбички |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 26.2 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Functii | Indicator de sac complet, Filtru de spălare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 46.7 cm |
| Greutate | 6.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Sub, Covor, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator cu o pungă |
| Tip alimentare | Reţea |
| Tip sac | Textile |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Lungime cablu | 10 m |
| Nivel zgomot | 68 dB |