- Изчерпано
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Цвят | Бял |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Капацитет | 12 комплекта |
| Тип програми | Еко |
| Отложен старт | 19 h |
| Енергиен клас | E |
| Консумация на вода/цикъл | 12 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 60 cm |