- Stoc epuizat
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Culoare | Alb |
| Numărul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Capacitate | 12 seturi |
| Tipul programului | Economic |
| Start intarziat | 19 h |
| Clasa energetică | E |
| Consum de apă/ciclu | 12 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |