- Χωρίς απόθεμα
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Височина: 85 cm
Ширина: 59.8 cm
Дълбочина: 59.8 cm
Тегло 41,5 кг
Брой кошници 2
12 комплекта капацитет
Брой програми 6
Енергиен клас Е
Отложен старт 1-19ч
LED дисплей
Aquastop, опция за допълнително изплакване
Опция за допълнително изсушаване
Заключване за деца
Програми Бързо 30', Предпране, Деликатно 40°C, Еко, Супер 50', Интензивно 65°C
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Χωρητικότητα | 12 σετ |
| Τύπος προγράμματος | Eco |
| Καθυστερημένη έναρξη | 19 h |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 12 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 60 cm |