- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Инокс |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Материал външна част | Инокс |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Slim | Не |
| Тип | Полу-вградена |
| Брой кошници | 2 |
| Капацитет | 10 комплекта |
| Материал на рафта | Инокс |
| Функции | Защита от протичане |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Консумация на вода/цикъл | 9 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 41 Kg |