- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Χρώμα | Inox |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εξωτερικού μέρους | Inox |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Λεπτός | Οχι |
| Ενα είδος | Ημιενσωματωμένη |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Υλικό στο ράφι | Inox |
| Λειτουργίες | Προστασία από διαρροές |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 9 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 41 Kg |