- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Garanție | 24 luni |
| Culoare | Inox |
| Numărul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Material partea exterioară | Inox |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Subţire | Nu |
| Tip | Semi incorporabila |
| Numărul de coșuri | 2 |
| Capacitate | 10 seturi |
| Material pe raft | Inox |
| Funcții | Protecția de la alergare |
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Consum de apă/ciclu | 9 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa D D |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 41 Kg |