- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Гаранция | 24 месеца |
| Цвят | Инокс |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Чекмедже за прибори |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Нива температура | 4 |
| Slim | Не |
| Брой кошници | 1 |
| Капацитет | 12 комплекта |
| Функции | Индикатор за презареждане със сол, Отложен старт |
| Тип програми | Бърза, Нормална |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Консумация на вода/цикъл | 12 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 59.8 cm |
| Дълбочина | 59.8 cm |
| Тегло | 40.4 Kg |