- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Garanție | 24 месеца |
| Culoare | Inox |
| Numărul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Чекмедже за прибори |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Nivelurile de temperatură | 4 |
| Subţire | Nu |
| Numărul de coșuri | 1 |
| Capacitate | 12 seturi |
| Funcții | Indicator , Start intarziat |
| Tipul programului | Rapid, Normal |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Consum de apă/ciclu | 12 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.8 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Greutate | 40.4 Kg |