- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Χρώμα | Inox |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Чекмедже за прибори |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 4 |
| Λεπτός | Οχι |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Χωρητικότητα | 12 σετ |
| Λειτουργίες | Ένδειξη αναπλήρωσης αλατιού, Καθυστερημένη έναρξη |
| Τύπος προγράμματος | Γρήγορη, Κανονική |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 12 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.8 cm |
| Βάθος | 59.8 cm |
| Βάρος | 40.4 Kg |