- -28,12 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 2100 W |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Електронен |
| Капацитет | 12 комплекта |
| Функции | Отложен старт, Подвижен горен рафт |
| Тип програми | Еко, Бърза, Интензивна, Нормална |
| Разпръскващи рамена | 2 |
| Ниво на шум | 49 dB |
| Годишна енергийна консумация | 0.923 kWh |
| Консумация на вода/цикъл | 11 l |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дълбочина | 59.8 cm |
| Дължина на маркуча | 1.5 м |