- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 2100 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ηλεκτρονικός |
| Χωρητικότητα | 12 σετ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Κινητό επάνω ράφι |
| Τύπος προγράμματος | Eco, Γρήγορη, Εντονη, Κανονική |
| Απλώνοντας τα χέρια | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0.923 kWh |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Βάθος | 59.8 cm |
| Μήκος σωλήνα | 1,5 μ |