- -28,12 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Culoare | Inox |
| Putere | 2100 W |
| Numărul de programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Electronic |
| Capacitate | 12 seturi |
| Funcții | Start intarziat, Cos superior ajustabil |
| Tipul programului | Economic, Rapid, Intens, Normal |
| Destinde brațele | 2 |
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Consumul anual de energie | 0.923 kWh |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 59.8 cm |
| Lungimea furtunului | 1.5 m |