- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Правостоящи съдомиялни |
|
| Цвят | Бял |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Нива температура | 3 |
| Брой кошници | 2 |
| Капацитет | 10 комплекта |
| Функции | Отложен старт |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Консумация на вода/цикъл | 11 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 38 Kg |