- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Правостоящи съдомиялни |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Χωρητικότητα | 10 σετ |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Κατανάλωση νερού / κύκλος | 11 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 45 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 38 Kg |