- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Правостоящи съдомиялни |
|
| Culoare | Alb |
| Numărul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Tipul de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Nivelurile de temperatură | 3 |
| Numărul de coșuri | 2 |
| Capacitate | 10 seturi |
| Funcții | Start intarziat |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Consum de apă/ciclu | 11 l |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 38 Kg |