- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Функции | Таймер, Sleep mode, HEPA филтър, UV лампа, Нощен режим, Wi-Fi, Индикатор за подмяна на филтъра, Сензори за частици/газ, Smart WiFi, Осветление, Защита за деца, Сензорен екран |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Въглероден |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 30 dB |
| Поток на въздух | 450 м³/н |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 50 м² |
| Височина | 49.8 cm |
| Ширина | 30.3 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 27 cm |
| Тегло | 4.6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |