- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Plastic, Metal |
| Funcții | Temporizator, Sleep mode, Filtru HEPA, Lampa UV, Modul de noapte, Wi-Fi, Indicatorul de înlocuire a filtrului, Senzori de particule / gaz, Smart WiFi, Iluminat, Protecția Copilului, Ecran tactil |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Carbon |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 30 dB |
| Flux de aer | 450 m³/h |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 50 m² |
| Înălţime | 49.8 cm |
| Lăţime | 30.3 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 27 cm |
| Greutate | 4.6 Kg |
| Garanție | 24 luni |