- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Sleep mode, Φίλτρο HEPA, Λάμπα UV, Нощен режим, Wi-Fi, Индикатор за подмяна на филтъра, Сензори за частици/газ, Smart WiFi, Φωτισμός, Защита за деца, Сензорен екран |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Въглероден |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 30 dB |
| Ροή αέρα | 450 m³/n |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 50 m² |
| Υψος | 49.8 cm |
| Πλάτος | 30.3 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 27 cm |
| Βάρος | 4.6 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |