- -121,74 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ, За стена |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Функции | Йонизация, HEPA филтър, Автоматичен режим, UV лампа, Дистанционно, Нощен режим, Wi-Fi, Защита за деца, Сензорен екран |
| Предназначен за | Пречистване, Йонизация |
| Тип филтър | HEPA, Въглероден |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 32 dB |
| Поток на въздух | 350 м³/н |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Препоръчителна площ на помещение | 350 м² |
| Височина | 38.4 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 59 cm |
| Тегло | 6.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |