- -121,74 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Απλά ενεργοποιήστε τον καθαριστή από απόσταση εκ των προτέρων ή ορίστε ένα πρόγραμμα λειτουργίας στην εφαρμογή, ελέγξτε την ποιότητα του αέρα εσωτερικού και εξωτερικού χώρου και την υπολειπόμενη διάρκεια ζωής του φίλτρου ή αλλάξτε τον τρόπο λειτουργίας της συσκευής.
Ο καθαριστής είναι ιδανικός για σαλόνια, γραφεία και αίθουσες διδασκαλίας με επιφάνεια καθαρισμού έως και 50 m² χάρη στον ρυθμό παροχής καθαρού αέρα (CADR) 420 m³/h.
Ο καθαριστής δεν θα μπαίνει στο δρόμο σας. Απλώς τοποθετήστε τον στον τοίχο με τα παρεχόμενα προσαρτήματα τοίχου.
Η αυτόματη λειτουργία ανεμιστήρα εξασφαλίζει σταθερά καθαρό αέρα, ρυθμίζοντας αυτόματα την ταχύτητα ανάλογα με το επίπεδο μόλυνσης.
Ο καθαριστής μειώνει σημαντικά την ποσότητα των αλλεργιογόνων στον αέρα και παρέχει υψηλή προστασία και ανακούφιση από τα συμπτώματα των αλλεργιοπαθών από τη γύρη κατά τη διάρκεια των ανθίσεων, τα ακάρεα της σκόνης, το τρίχωμα και τη γούνα των τετράποδων φίλων σας.
Παγιδεύει τα μεγάλα σωματίδια: σκόνη, τρίχες ή τρίχες κατοικίδιων ζώων.
Συγκρατεί το 99,9% των εξαιρετικά μικρών σωματιδίων, όπως βακτήρια, αλλεργιογόνα, μούχλα και πολλά άλλα.
Απομακρύνει τις πτητικές οργανικές ενώσεις από τον αέρα, συμπεριλαμβανομένου του καπνού, του νέφους και των οσμών.
Αυξάνει τη συγκέντρωση των αρνητικών ιόντων στο οξυγόνο. Αυτά με τη σειρά τους προσελκύουν τα επιβλαβή σωματίδια και προκαλούν την καθίζησή τους. Με αυτόν τον τρόπο, οι ατμοσφαιρικοί ρύποι δεν εισέρχονται στον ανθρώπινο οργανισμό.
Το υπεριώδες φως μικρού μήκους κύματος απομακρύνει παθογόνους μικροοργανισμούς όπως η μούχλα και τα βακτήρια και βοηθά το φίλτρο HEPA να κάνει την κύρια δουλειά του.
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του, Για τοίχο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Φίλτρο HEPA, Αυτόματη λειτουργία, Λάμπα UV, Τηλεκοντρόλ, Нощен режим, Wi-Fi, Защита за деца, Сензорен екран |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Въглероден |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 32 dB |
| Ροή αέρα | 350 m³/n |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 350 м² |
| Υψος | 38.4 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 59 cm |
| Βάρος | 6.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |