- -121,74 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Pur și simplu porniți purificatorul de la distanță în avans sau setați un program de funcționare în aplicație, verificați calitatea aerului interior și exterior și durata de viață rămasă a filtrului sau schimbați modul de funcționare al dispozitivului.
Purificatorul este ideal pentru camere de zi, birouri și săli de clasă cu o suprafață de curățare de până la 50 m², datorită unei rate de livrare a aerului curat (CADR) de 420 m³/h.
Purificatorul nu vă va sta în cale. Pur și simplu montați-l pe perete cu ajutorul accesoriilor de perete incluse.
Modul automat al ventilatorului asigură un aer curat constant prin reglarea automată a vitezei în funcție de nivelul de contaminare.
Purificatorul reduce semnificativ cantitatea de alergeni din aer și asigură o protecție ridicată și ameliorarea simptomelor pentru persoanele alergice la polen în timpul înfloririi, acarieni, mătreață și blană de la prietenii dvs. cu patru picioare.
Captează particulele mari: praf, păr sau păr de animale de companie.
Captează 99,9% din particulele extrem de mici, cum ar fi bacteriile, alergenii, mucegaiul și multe altele.
Îndepărtează compușii organici volatili din aer, inclusiv fumul, smogul și mirosurile.
Crește concentrația de ioni negativi în oxigen. Aceștia, la rândul lor, atrag particulele nocive și le determină să se depună. În acest fel, poluanții din aer nu pătrund în corpul uman.
Lumina ultravioletă cu undă scurtă îndepărtează agenții patogeni precum mucegaiul și bacteriile și ajută filtrul HEPA să își facă treaba principală.
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate, Pentru un zid |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic, Metal |
| Funcții | Ionizare, Filtru HEPA, Mod automat, Lampa UV, la distanta, Modul de noapte, Wi-Fi, Protecția Copilului, Ecran tactil |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare |
| Tipul filtrului | HEPA, Carbon |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Flux de aer | 350 m³/h |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Zona recomandată a camerei | 350 м² |
| Înălţime | 38.4 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Lungime | 59 cm |
| Greutate | 6.4 Kg |
| Garanție | 24 luni |