
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | HEPA филтър |
| Предназначен за | Пречистване, Йонизация |
| Тип филтър | HEPA |
| Поток на въздух | 60 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 6 м² |
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 17 cm |