(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 60 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 6 м² |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 17 cm |