
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Filtru HEPA |
| Destinate pentru | Purificare, Ionizare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 60 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 6 м² |
| Înălţime | 17 cm |
| Lăţime | 23 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 17 cm |