
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | HEPA филтър |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Поток на въздух | 0 l/h |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 24 м² |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Дължина | 30.5 cm |