
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Filtru HEPA |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 24 m² |
| Înălţime | 33 cm |
| Lăţime | 30.5 cm |
| Lungime | 30.5 cm |