(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 0 l/h |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 24 m² |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Μήκος | 30.5 cm |