- -131,28 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Сребрист, Златист |
| Функции | Пречиствател за въздух, Wi-Fi, Отопление, Охлаждане, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг, Air Multiplicator |
| Предназначен за | Пречистване, Овлажняване |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 61.8 dB |
| Максимална мощност | 40 W |
| Поток на въздух | 0 l/h |
| Степен скорости | 10 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 80 м² |
| Височина | 76.4 cm |
| Ширина | 24.8 cm |
| Употреба | Домашна |
| Тегло | 5.7 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |