- -102,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Ασημένιο, Χρυσό |
| Λειτουργίες | Καθαριστής αέρα, Wi-Fi, Θέρμανση, Ψύξη, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг, Air Multiplicator |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ύγρανση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 61.8 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 40 W |
| Ροή αέρα | 0 l/h |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 80 м² |
| Υψος | 76.4 cm |
| Πλάτος | 24.8 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βάρος | 5.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |