- -102,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Argint, De aur |
| Funcții | Purificator de aer, Wi-Fi, Incalzi, Răcire, Aplicație mobilă pentru telecomandă și monitorizare, Air Multiplicator |
| Destinate pentru | Purificare, Umiditate |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Nivel de zgomot | 61.8 dB |
| Putere maxima | 40 W |
| Flux de aer | 0 l/h |
| Gradul de viteză | 10 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 80 м² |
| Înălţime | 76.4 cm |
| Lăţime | 24.8 cm |
| Utilizare | Intern |
| Greutate | 5.7 Kg |
| Garanție | 24 месеца |