- -86,87 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял / Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x HEPA филтър, 1 x Пречиствател за въздух |
| Функции | HEPA филтър, Нощен режим, Wi-Fi, Заключване за деца, Цветен дисплей, Предфилтър, Режим "Турбо" |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Максимална мощност | 55 W |
| Поток на въздух | 520 м³/н |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Препоръчителна площ на помещение | 135 м² |
| Височина | 64.5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 29 cm |
| Тегло | 6.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |