- -86,87 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό / Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x HEPA филтър, 1 x Καθαριστής αέρα |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Нощен режим, Wi-Fi, Κλείδωμα για παιδιά, Цветен дисплей, Предфилтър, Режим "Турбо" |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 55 W |
| Ροή αέρα | 520 m³/n |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 135 м² |
| Υψος | 64.5 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάρος | 6.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |