- -86,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb / gri |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1 x HEPA филтър, 1 x Purificator aer |
| Funcții | Filtru HEPA, Modul de noapte, Wi-Fi, Blocarea copiilor, Afișaj color, Prefilter, Режим "Турбо" |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Putere maxima | 55 W |
| Flux de aer | 520 m³/h |
| Gradul de viteză | 1 |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Zona recomandată a camerei | 135 м² |
| Înălţime | 64.5 cm |
| Lăţime | 29 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 29 cm |
| Greutate | 6.8 Kg |
| Garanție | 24 месеца |