
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял / Сив |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Таймер, Автоматичен режим, Нощен режим, Индикатор за замърсяване на филтъра, Без емисии и химикали във въздуха, Remote Control, Smart WiFi, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Сензор PM1, PM2.5, PM10 |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 24 dB |
| Максимална мощност | 70 W |
| Степен скорости | 5 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 130 м² |
| Височина | 58.9 cm |
| Ширина | 21.6 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 48 cm |
| Тегло | 9.38 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |