
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό / Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Индикатор за замърсяване на филтъра, Без емисии и химикали във въздуха, Remote Control, Smart WiFi, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Сензор PM1, PM2.5, PM10 |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 70 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 130 м² |
| Υψος | 58.9 cm |
| Πλάτος | 21.6 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 48 cm |
| Βάρος | 9.38 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |