
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb / gri |
| Material | Plastic |
| Funcții | Temporizator, Mod automat, Modul de noapte, Indicator de contaminare a filtrului, Fără emisii și substanțe chimice în aer, Remote Control, Smart WiFi, Съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, Сензор PM1, PM2.5, PM10 |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 24 dB |
| Putere maxima | 70 W |
| Gradul de viteză | 5 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 130 м² |
| Înălţime | 58.9 cm |
| Lăţime | 21.6 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 48 cm |
| Greutate | 9.38 Kg |
| Garanție | 24 месеца |